Przesyłka & Dostawa

Przesyłka & Dostawa
Obsługiwane metody wysyłki

Obecnie dostawcy mogą wybierać spośród ośmiu opcji wysyłki ekspresowej: TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hongkong Post i SF Express.

Ponieważ metody wysyłki są ustalane przez dostawców, zaleca się bezpośredni kontakt z dostawcą w celu uzyskania dalszych informacji o wysyłce. Aby skontaktować się z dostawcą, możesz przejść do strony szczegółów produktu lub sklepu i kliknąć Kontakt teraz, aby wysłać wiadomość. Możesz także kliknąć Czat teraz! rozmawiać w czasie rzeczywistym z dostawcami, którzy korzystają z naszego komunikatora internetowego TradeManager.

Podatki celne i importowe

Zamówienia mogą wymagać odprawy celnej w twoim kraju.

Sprawdź, czy twoje zamówienie będzie wymagało dodatkowych ceł importowych, podatków lub innych opłat celnych.
Cła przywozowe, podatki lub inne opłaty celne zostaną pobrane przez firmę przewozową w momencie dostawy.
Dostawcy nie ponoszą odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez służby celne w Twoim kraju.
Dodatkowe koszty lub opóźnienia mogą wystąpić podczas handlu międzynarodowego. Mamy szczerą nadzieję, że nie wykorzystasz dodatkowych kosztów importu lub opóźnień w odprawie celnej jako powodu żądania zwrotu lub pozostawienia negatywnej opinii.

Koszty wysyłki

Wszystkie usługi kurierskie i koszty wysyłki są ustalane przez dostawców. Dostawcy mogą wybierać spośród ośmiu opcji wysyłki ekspresowej: TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hongkong Post i SF Express. Opłaty za wysyłkę są automatycznie obliczane na podstawie wagi, wielkości i objętości.

Jeśli uważasz, że opłata za wysyłkę jest zbyt wysoka dla przedmiotu, który chcesz zamówić, możesz skontaktować się z dostawcą w sprawie kosztów wysyłki.

Jeśli dostawca zgadza się zmienić koszt wysyłki, może on zmienić kwotę zgodnie z umową przed dokonaniem płatności. Możesz także wybrać alternatywne metody wysyłki, aby obniżyć koszty wysyłki.

Czas wysyłki

Obecnie dostawcy mogą wybierać spośród ośmiu opcji wysyłki ekspresowej: TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hongkong Post i SF Express.

Ponadto czas dostawy różni się w zależności od kraju i usługi kurierskiej. Aby uzyskać informacje dotyczące czasu dostawy, skontaktuj się bezpośrednio z dostawcą.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO - PODAJ SWÓJ EMAIL