CODEBERRYSCHOOL uczy podstaw programowania i znajduje pracę.

12 / 100 SEO Score

CODEBERRY-SCHOOL nauka programowania html, css, javascript, dla frontenddeveloperów
Nauka programowania stron internetowych w HTML, CSS, JS, PHP oraz pokrewnych narzędzi  jest moim ważnym zajęciem od kilku lat.
Na stronę internetową CODEBERRYSCHOOL.COM/PL trafiłem w grudniu ubiegłego 2018 roku.
Zaintrygował mnie slogan reklamowy UCZYMY PROGRAMOWAĆ I ZNAJDUJEMY PRACĘ, na którejś stronie internetowej.
Kliknąłem w ten link i znalazłem się na wymienionej wyżej stronie.
Znalazłem tam ofertę Kursu podstaw programowania dla front end developerów, czyli osób zajmujących się wyglądem graficznym strony internetowej.

  Program Kursu obejmuje :

 • Podstawy programowania  HTML 5

  Przedstawiono podstawy HTML 5 oraz budowę strony internetowej z podstawową zawartością: tytuł, tekst, obrazki, linki i tabele. Wiedza została uzupełniona w informacje
  o elementach HTML 5, takich jak przyciski, pozycjonowanie i płótna używane do tworzenia wizualizacji graficznych.

 • Podstawy programowania w JavaScript

  Poczynając od podstawowej wiedzy kurs stopniowo wprowadza w coraz bardziej skomplikowane zagadnienia javascriptu. Wiadomości teoretyczne uzupełniane są ćwiczeniami praktycznymi, które po wykonaniu należy przesyłać do CODEBERRY, aby ćwiczenie mogło być zaliczone. W ramach te części wykonasz szereg programów w javascripcie, zapoznasz się z narzędziami web-developera w przeglądarce CHROME i nauczysz się nimi posługiwać. W kursie poznasz podstawy javaScript: zmienne, cykle, funkcje a następnie inne elementy języka JavaScript, jak również biblioteki i modele.
  Jednym z przykładów moźe być moje ćwiczenie
  https://github.com/andyplasz/Kolorowy-zegar z kodem źródłowym.
  Działający kod można obejrzeć tutaj : https://andyplasz.github.io/Kolorowy-zegar/

 • Wstęp do Bootstrap-a.

  Biblioteka Bootstrap oferuje gotowe do użycia rozwiązania przydatne do tworzenia stron internetowych. Podczas Kursu dowiesz się o następujących rzeczach: system siatki, tworzenie responsywnych stron, przyciski, tabelki, predefiniowane style oraz szereg innych zaawansowanych szczegółów.

 • Podstawy programowania w CSS3

  Za pomocą kodowania CSS3 można zmienić wygląd stron. Będziesz modyfikować elementy, które stworzyłeś wcześniej za pomocą HTML5. Wprowadzenie pomoże Ci zapoznać sięz podstawami CSS3, będziemy zmieniać niektóre części strony (np. tytuły, teksty, obrazki, linki), bawiąc się ich kolorem, rozmiarem, czcionką i ułożeniem.

 • Programowanie Node.js

  Bardziej skomplikowane strony mogą być stworzone przy użyciu Node.js. Te strony będą działać nie tylko na komputerze, lecz również na serwerze. W kursie wprowadzającym stworzymy środowisko potrzebne do programowania Node.js oraz napiszemy prosty program klient-serwer. Jest to zapowiedź wiedzy niezbędnej dla fullstack developera.

 • Korzystanie z Git

  Za pomocą Git możesz zapisywać i udostępniać swój skończony kod. Z kursu Git dowiesz się wszystkiego o kontroli wersji oraz poznasz narzędzia niezbędne do budowania portfolio, abyś mógł przesyłać swoje programy na GitHub, by pokazać swoje umiejętności i ciężką pracę całemu światu.

Pozostałe szczegóły można zobaczyc na stronie CODEBERRYSCHOOL :
codeberryschool.com/pl


BĄDŹ NA BIEŻĄCO - PODAJ SWÓJ EMAIL